Leer Spaans, ga op reis met de eeuwenoude Maya’s, doe vrijwilligerswerk, ga op speurtocht door de jungle en verken de onderwaterwereld van Utila van dichtbij. Maak in deze 3-weekse reis kennis met de verschillende aspecten die dit prachtige land te bieden heeft!
De reis bestaat uit een combinatie van Spaanse lessen, vrijwilligerswerk en verschillende excursies. Je begint met 2 weken Spaanse les in La Ceiba op de gezellige talenschool in het centrum van de havenstad. De lessen zijn van maandag t/m vrijdag en je hebt 4 uur per dag les op individuele basis.
Tijdens je tweede week in La Ceiba zul je in de middagen vrijwilligerswerk gaan doen in een weeshuis in La Ceiba. Hier kun je bijvoorbeeld meehelpen met het organiseren van sport en spel of help je mee op het gebied van educatie. Je kunt er ook voor kiezen om met dove kinderen of met kinderen met het syndroom van Down te werken.
In de weekenden worden leuke excursies georganiseerd, zo breng je het eerste weekend een bezoek aan de indrukwekkende Maya ruïnes van Copan en ga je het tweede weekend naar de jungle! Je gaat zeekajakken in een prachtige lagune omgeven door mangrove bossen en bezoekt het Pico Bonito Nationaal Park. Hier zul je een kanotocht en een "Canopy" excursie maken. Dit laatste is een soort kabelbaan waarbij je op grote hoogte en met hoge snelheid van het uitzicht kun genieten.
De laatste week bestaan uit verschillende excursies zoals een wandeling naar een prachtige waterval in het Pico Bonito Nationaal Park en een meerdaags verbljif op het tropische eiland Utila Bay voor de kust van Honduras. Dit is de ideale bestemming om te duiken en te snorkelen! Mocht je liever op het strand relaxen dan kan dat natuurlijk ook, een heerlijke manier op de reis mee af te sluiten!
Je kunt elke zaterdag of zondag aankomen en er zijn geen minimum aantal deelnemers.
Tarief € 1175 p.p.
Inbegrepen:
Niet inbegrepen:
vliegreis naar Honduras en v.v. (hier kunnen wij verder mee helpen), administratiekosten € 25 p.p., vaccinaties, verzekeringen, uitgaven van persoonlijke aard, entree Copán Ruinas (ter plaatse te betalen) ca $ 25,- per persoon.
Uitbreidingsmogelijkheden: Het is mogelijk om deze reis uit te breiden met extra Spaanse lessen, vrijwilligerswerk of bijvoorbeeld een excursie naar de jungle.
Neem voor meer informatie en een uitgebreid dag- tot- dag programma contact met ons op!