3-weekse reis "Kleurrijk Guatemala"

Reis met ons mee naar Guatemala en laat je verrassen door dit kleurrijke land in Midden Amerika!

Dit programma is speciaal samengesteld voor diegenen die niet de tijd hebben om maanden van huis te zijn, maar wel kennis willen maken met de Spaanse taal en prachtig natuur- en cultuurschoon dat Guatemala heeft te bieden!  Het programma bestaat uit Spaanse lessen in de koloniale stad Antigua en excursies naar het lavastrand van Monterrico, het prachtige meer van Atitlán en de kleurrijke markt Chichicastenango. Het programma wordt afgesloten met een meerdaagse tour naar de ruïnes van Copan in Honduras!

Programma
Na aankomst op de luchthaven van Guatemala City word je opgehaald en naar het gastgezin in Antigua gebracht. De eerste twee weken heb je van maandag t/m vrijdag Spaanse lessen. De eerste lesdag krijg je een rondleiding door de stad en krijg je te horen waar alle belangrijke bezienswaardigheden te vinden zijn. De stad bestaat uit prachtige koloniale gebouwen, pastelgetinte huisjes, middeleeuwse straatkeien en vele parken. Genoeg te zien dus! De Spaanse school is ook erg actief in het school in het organiseren van buitenschoolse activiteiten.

In de weekenden staan er leuke excursies op het programma, zo reis je het eerste weekend af naar het gezellig kustplaatsje Monterrico in het Zuidoosten van Guatemala en het tweede weekend maak je een tour naar het prachtige meer van Atitlán en de kleurrijke markt van Chichicastenango. Na terugkomst in Antigua heb je even een vrije dag voordat je begint met de 2-daagse excursie naar de oude Maya stad Copan in Honduras!

Tarief € 795

Inbegrepen:

  • transfer van de luchthaven Guatemala City naar het gastgezin
  • 2 weken Spaanse les op individuele basis (20 uur per week)
  • 3 weken verblijf in een gastgezin op basis van volpension (m.u.v. zondag)
  • 2-daagse excursie naar Monterrico inclusief vervoer, verblijf in een hotel o.b.v. logies en ontbijt
  • 3-daagse excursies naar Panajachel inclusief vervoer, boottocht en twee nachten verblijf in een hotel o.b.v. logies
  • 2-daagse excursie naar Copan (Honduras) inclusief vervoer, rondleiding en één overnachting in een hotel  o.b.v. logies
  • aangepast lesmateriaal en toegepast onderwijs
  • kennismakingstour door Antigua
  • activiteiten als danslessen, filmavonden en feestavonden tijdens de Spaanse lessen
  • voorbereiding en begeleiding voor vertrek en tijdens het verblijf ter plaatse
  • assistentie van onze partnerorganisatie ter plaatse

Niet inbegrepen: vliegreis naar Guatemala en v.v. (hier kunnen wij verder mee helpen), administratiekosten € 25 p.p., vaccinaties, verzekeringen en uitgaven van persoonlijke aard

Het is mogelijk om deze reis uit te breiden met extra Spaanse lessen of vrijwilligerswerk

Neem voor een uitgebreid dag-tot-dag programma contact met ons op!

Terug